Jako první ve čtvrtém kole show Tvoja tvár znie povedome vystoupila Zuzana Kraváriková se zpěvákem Lou Bega. Sice to nebylo jako on, ale velmi podobně a dost se jí to povedlo. Druhý šel na řadu Pavol Topoľský, kterému ruleta vylosovala pro čtvrté kolo jednoho z porotců, a to Kulyho ze skupiny Desmod. Už když vyšel z výtahu, porota byla na nohách a křičeli osm, dokonce deset a více bodů. Kuly dokonce spínal ruce k nebi.
Herec byl velmi podobný původnímu interpretovi, a navíc to trefil i pěvecky, což se odrazilo v bodování. Třetí šla na pódium Saša Gachulincová, jenž se pro toto kolo stala rapperem Tupacem, kterého miluje ona a celá její rodina. Porota ji extrémně vychválila. Povedla se maska i podle nich rap. Nela Pocisková jako Beyoncé byla čtvrtá v pořadí. Sice se na americkou zpěvačku v tváři příliš nepodobala, nicméně to zazpívala skvěle.
mikrofon na pódiu
Jako pátá byla Karin Haydu, které ruleta přiřkla fantastickou zpěvačku Lanu Del Rey. Vyložená podoba na zpěvačku to moc nebyla, nicméně s Karin Haydu se toho moc ani dělat nedalo, stačilo dát paruku a kostým, protože je to velmi půvabná žena, dokonce se dá říct, že více než Lana. Zazpívané to bylo úžasně, jak se vyjádřila porota. V kostýmu plavkového typu předvedla i bujné poprsí, kterým se matka téměř dospělé dcery, která je jí mimochodem velmi podobná, pyšní.
věnec ze sedmikrásek
Šestý šel momentálně největší favorit na vítězství Dávid Hartl, jenž měl od rulety danou Pomádu. Jedinou jeho starostí bylo, aby z něj nebyla Sandy a měl štěstí. Jelikož jde o duet, tak k němu přibyla i herečka Andrea Sabová, což je však jeho o téměř devět let starší sestra, se kterou si velmi rozumí a bylo to vidět. Porotu opět jeho výkon dostal. Po tomto výkonu Dano Dangl podal oficiální stížnost poprvé v historii s tím, že odmítá bodovat a s celou porotou vstoupil do stávky.
Téměř dvoumetrový Noel Czuczor měl přeměnu v maličkou Janet Jackson a od poroty tu byla opět velká chvála. Nicméně druhý den to schytal od fanoušků za to, že se na zpěvačku vůbec nepodobá. Dano Dangl se odmítal vyjadřovat a hodnotit, ničil scénu, porotci stávkovali, že nechtějí obodovat. Poslední šel Rasťo Sokol jako Barry White. Při vystoupení mu dokonce vypadla protéza, kterou si chvíli držel v ruce.
Pak přišlo bodování. Porotci splnili svou stávkovou hrozbu. Body rozdělili všem tak, že měl každý stejný počet bodů, takže to bylo na samotných účinkujících. Po jejich bodování se dělili o první místa čtyři kusy, a to Dávid Hartl, Saša Gachulincová, Nela Pocisková a Pavol Topoľský. Takže musela rozhodnout zase porota a ta dala přednosti Saši Gachulincové.